Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguSTAR 266 P-184H

 • Model

  STAR 266 P-184H

 • Udźwig

  T

 • Wysięgnik podstawowy

  18 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  M

 • Maksymalna wysokość

  M

 • Masa

  6T

Wynajmij
Pełny opis

Park maszynowy firmy dźwigowej Cecuga tworzą zróżnicowane dźwigi, które cechuje funkcjonalność, niezawodność oraz praktyczność. Taki bogaty park maszynowy pozwala nam dostosować ofertę do wymagań i potrzeb każdego klienta. Jednym z ciekawszych model zwyżek w naszym asortymencie jest podnośnik koszowy Star 266 P-184H.

Podnośnik koszowy Star 266 P-184H to solidna terenowa zwyżka, która zapewni dostęp do niemal każdego miejsca na wysokości do 18 m. Prezentowany podnośnik koszowy wyposażony jest w terenowe podwozie, któremu niestraszny jest grząski grunt i nierówny teren. Urządzenie dźwignicowe Star 266 P-184H z łatwością wjedzie wszędzie tam, gdzie inne zwyżki nie dadzą rady.

Zwyżka Star 266 P-184H to niezawodny, użyteczny pojazd dźwigowy, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku zarówno intensywnych, jak i sporadycznych prac dźwigowych w trudno dostępnej przestrzeni. Prezentowany model odznacza się dużą operacyjnością, niezawodnością i skutecznością działania. Dzięki temu podnośnik koszowy okaże się świetnym wyborem do różnorodnych prac na wysokości – m.in. robót budowlanych, instalatorskich czy monterskich.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi dźwigowe, które cechuje kompleksowość, elastyczne dostosowanie do potrzeb i preferencji klientów, a także pełne wsparcie merytoryczne naszych pracowników na każdym etapie współpracy.

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę wynajmu podnośników koszowych  oraz żurawi samojezdnych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem. Nasze usługi świadczymy w Krakowie oraz w całej Małopolsce. Zapraszamy do kontaktu.