Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguLIEBHERR LTM 1070 4.2

 • Model

  LIEBHERR LTM 1070 4.2

 • Udźwig

  70T

 • Wysięgnik podstawowy

  52 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  19 M

 • Maksymalna wysokość

  75M

 • Masa

  48T

Wynajmij
Pełny opis

Liebherr LTM 1070 to sprawdzony i chętnie wybierany przez firmy budowlane dźwig samojezdny. Urządzenie doskonale sprawdzi się do wydajnego i szybkiego podnoszenia ładunków na placach budów. Żurawie samojezdne Liebherr LTM 1070 cechuje szybki, precyzyjny i niezawodny układ podnoszenia, który okaże się nieoceniony podczas najbardziej wymagających manewrów czy w trakcie podnoszenia wielkogabarytowych ładunków przy ograniczonej przestrzeni.

Dźwig Liebherr LTM 1070 zapewnia ergonomiczną pracę, a jego energooszczędna i sprawdzona konstrukcja sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się do pojedynczych realizacji, w których liczy się zarówno czas dojazdu, jak i efektywne wykorzystanie czasu pracy. Dźwigi samojezdne serii Liebherr LTM 1070 wyposażone są w napęd 8 x 8 x 8, który gwarantuje doskonałe warunki jezdne zarówno na utwardzonym gruncie, jak i w grząskim i trudniejszym terenie. Czyni to z prezentowanego żurawia samojezdnego wyjątkowo uniwersalną i sprawdzoną maszynę.

Dźwigi Liebherr LTM 1070 wyposażone są w wysięgnik teleskopowy o długości 52 m oraz w przedłużenie wysięgnika, którego długość wynosi 19 m. Sprzęt pozwoli na szybkie i bezpieczne podnoszenie ładunków o masie do 70 ton, gwarantując optymalną wysokość podnoszenia na poziomie 75 m. Takie parametry sprawiają, że prezentowany dźwig samojezdny sprawdzi się do niemal każdej realizacji.

Oferujemy Państwu nasze kompleksowe usługi dźwigowe, w których skład wchodzi wynajem dźwigu Liebherr LTM 1070 wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem i zawiesiami. Naszą ofertę realizujemy w mieście Kraków oraz w całej Małopolsce. Zapraszamy do kontaktu.