Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguMAN WUMAG WT260

 • Model

  MAN WUMAG WT260

 • Udźwig

  T

 • Wysięgnik podstawowy

  26 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  M

 • Maksymalna wysokość

  M

 • Masa

  7.5T

Wynajmij
Pełny opis

Podnośnik koszowy Man Wumag WT260 to niezwykle uniwersalna zwyżka. Prezentowany model zapewni wszechstronne parametry techniczne oraz sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania technologiczne do wydajnej i bezpiecznej pracy na wysokości.

Podnośnik koszowy wyposażony jest w dołączany napęd 4×4 oraz w skrzynię redukcyjną, co zapewnia świetną sterowność i parametry jazdy w terenie, jak również dynamiczne i bezproblemowe przemieszczanie się po drogach utwardzonych. Dzięki kompaktowym gabarytom zwyżka Man Wumag WT260 zapewni dobry dostęp do niemal każdego miejsca.

Prezentowane urządzenie dźwignicowe wyposażone jest w wysięgnik podstawowy o długości 26 m. Całkowita masa podnośnika koszowego wynosi 7,5 t, dzięki czemu pojazd z łatwością dotrze nawet do trudno dostępnych miejsc – zarówno w ciasnej aglomeracji miejskiej, jak i na terenach placów budów czy w obszarach przemysłowych.

Prezentowany model zwyżki z pewnością będzie doskonałym wyborem do wielu różnorodnych prac na wysokości podczas robót budowlanych, prac monterskich, instalatorskich oraz rozbiórkowych. Podnośnik koszowy Man Wumag WT260 bez wątpienia sprawdzi się również w branży usługowej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą świadczonych przez naszą firmę usług dźwigowych. Zapraszamy także do sprawdzenia pozostałej oferty wynajmowanych przez nas zwyżek oraz żurawi samojezdnych. Nasze kompleksowe usługi dźwigowe świadczymy na terenie miasta Kraków oraz całej małopolski. W ramach współpracy oferujemy wsparcie merytoryczne oraz pomoc w doborze urządzenia dźwignicowego do wynajmu.