Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguMAN P-183

 • Model

  MAN P-183

 • Udźwig

  T

 • Wysięgnik podstawowy

  18 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  M

 • Maksymalna wysokość

  M

 • Masa

  6T

Wynajmij
Pełny opis

Man jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów specjalistycznych urządzeń dźwignicowych i maszyn budowlanych. Podnośnik koszowy MAN P-183 to kompaktowa zwyżka, która doskonale sprawdzi się do wszelkiego rodzaju mniej i nieco bardziej wymagających prac na wysokości. Prezentowane urządzenie dźwignicowe okaże się nieocenioną pomocą zarówno podczas jednorazowych prac, jak i w trakcie cyklicznych i długotrwałych robót wysokościowych, gwarantując optymalne parametry pracy, dużą wydajność, a także wysoki poziom bezpieczeństwa.

Podnośniki koszowe Man P-183 słyną ze swojej praktyczności i funkcjonalności, zapewniając operatorom kosza wyjątkowo dużą precyzję sterowania. Prezentowany model zwyżki odznacza się optymalnym udźwigiem oraz. Wysięgnik urządzenia mierzy 18 metrów, a sam pojazd waży 6 ton. Takie parametry sprawiają, że zwyżka Man P-183 sprawdzi się zarówno do prac w aglomeracjach miejskich, jak i w trudniejszym terenie. Podnośnik koszowy poradzi sobie z większością prac związanych z transportem materiałów budowlanych, prac instalatorskich i montażowych czy podczas różnego rodzaju prac usługowych.

Poszukują Państwo innego podnośnika koszowego? Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług dźwigowych oraz z asortymentem naszego parku maszynowego. Zachęcamy do wynajęcia sprawdzonych, w pełni sprawnych technicznie i zalegalizowanych w UDT zwyżek oraz żurawi samojezdnych. Wynajem dźwigów świadczymy na terenie całego województwa małopolskiego – również w Krakowie.