Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguLIEBHERR LTM 1090/2

 • Model

  LIEBHERR LTM 1090/2

 • Udźwig

  90T

 • Wysięgnik podstawowy

  52 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  19 M

 • Maksymalna wysokość

  75M

 • Masa

  48T

Wynajmij
Pełny opis

Dźwig samojezdny Liebherr LTM 1090 to wszechstronny i użyteczny model dźwigu, który okaże się nieocenionym wsparciem oraz pomocą podczas każdego rodzaju prac budowlanych – zwłaszcza tych, które wymagają w pełni profesjonalnego sprzętu zapewniającego duży zasięg.

Dźwigi samojezdne Liebherr LTM 1090 zapewniają wyjątkowo dużą siłę udźwigu, umożliwiając sprawne podnoszenie ładunków o wadze dochodzącej do 90 ton. Tak znaczny maksymalny udźwig dźwigu pozwala na wykorzystanie żurawia samojezdnego podczas dużych i wymagających inwestycji – np. podczas prac drogowych i budowlanych w trakcie montażu wielkogabarytowych konstrukcji stalowych czy bloków betonowych lub innych ciężkich materiałów budowlanych na znacznych wysokościach.

Prezentowany model wyposażona jest w wysięgnik teleskopowy o długości 52 m, a także w wysięgnik kratowy, którego długość wynosi 19 m. Całkowita długość wysięgnika dźwigu samojezdnego Liebherr LTM 1090 to aż 75 m. Sprzęt wyposażony jest w cztery osie skrętne. Precyzyjny i zaawansowany układ jezdny wraz ze stabilizacją dźwigu gwarantuje optymalne parametry toru zarówno po utwardzonych drogach, jak i po trudnym terenie. Poza tym rozwiązania technologiczne zaimplementowane w dźwigu samojezdnym Liebherr LTM 1090 zapewnią operatorowi oraz otoczeniu dźwigu maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas przenoszenia ładunków.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług dźwigowych oraz do wynajęcia dźwigu samojezdnego Liebherr LTM 1090. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Kraków oraz w obszarze całej małopolski.