Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguGROVE GMK 2035

 • Model

  GROVE GMK 2035

 • Udźwig

  35T

 • Wysięgnik podstawowy

  30 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  15 M

 • Maksymalna wysokość

  48M

 • Masa

  24T

Wynajmij
Pełny opis

Nowoczesny dźwig samojezdny Grove GMK 2035 to nieocenione wsparcie podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych, instalatorskich, monterskich czy rozbiórkowych. Prezentowany dźwig idealnie sprawdzi się podczas każdej realizacji – zarówno do pojedynczych prac dźwigowych, jak i do regularnej i intensywnej pracy na placu budowy.

Prezentowany żuraw samojezdny marki Grove wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają mu doskonałe parametry pracy, pełne bezpieczeństwo realizowanych robót, a także sprzyjają wydajności i efektywności pracy. Wygodna i funkcjonalna kabina operatora gwarantuje optymalny komfort pracy, a także pozwala na niezwykle precyzyjne i skuteczne operowanie wysięgnikiem.

Dźwig Grove GMK 2035 wyposażony jest w wysięgnik podstawowy o długości 30 m oraz w wysięgnik pomocniczy o długości 15 m. Łącznie maksymalny zasięg pracy żurawia samojezdnego Grove GMK 2035 wynosi 48 m. Urządzenie dźwignicowe jest w stanie udźwignąć ładunki o maksymalnej masie do 35 ton.

Grove GMK 2035 to kompaktowy dźwig samojezdny, który sprawdzi się przede wszystkim do mniej wymagających prac budowlanych. Konstrukcja dźwigu opiera się na dwóch osiach skrętnych, zapewniając optymalną manewrowość niezbędną podczas prac w ciasnych warunkach lokalizacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą żurawi samojezdnych oraz podnośników koszowych. Świadczone przez naszą firmę usługi dźwigowe cechuje możliwie najwyższa jakość, komplementarność oferty oraz elastyczne dostosowanie asortymentu do Państwa potrzeb i preferencji. Nasze usługi świadczymy na terenie Krakowa i całej małopolski.