Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Dźwigi samojezdne

 • Model

  LIEBHERR LTM 1130 5.1

 • Udźwig

  130T

 • Wysięgnij podstawowy

  60M

 • Wysięgnij pomocniczy

  19M

 • Maksymalna wysokość

  82M

 • Masa

  60T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Żurawie samojezdne Liebherr to jedne z najlepszych dźwigów dostępnych na europejskim rynku. Łączą doskonałe parametry techniczne, funkcjonalność i użyteczność z możliwie najlepszymi rozwiązaniami gwarantującymi bezpieczeństwo i komfort operatorów.

Liebherr LTM 1130 to dźwig samojezdny wyposażony w wysięgnik teleskopowy o długości 60 m z 19-metrowym bociankiem. Maksymalny udźwig prezentowanego żurawia samojezdnego wynosi aż 130 t, a jego maksymalna wysokość podnoszenia to 82 m. Dźwig Liebherr LTM 1130 ma 5 osi skrętnych, które ułatwiają manewrowanie żurawiem samojezdnym w ciasnych miejscach.

Precyzyjny układ dźwigowy, stabilizacja sprzętu za pomocą niezależnych od siebie wsporników bocznych, a także możliwość wykonania pełnego obrotu w zakresie 360 stopni czynią z dźwigu samojezdnego Liebherr LTM 1130 wyjątkowo użyteczny sprzęt, który sprawdzi się podczas najbardziej wymagających robót budowlanych, drogowych czy do wielu zróżnicowanych zadań w sektorze usługowym lub przemysłowym. Za bezpieczeństwo sprzętu odpowiedzialne są liczne układy zabezpieczające – m.in. zabezpieczenie przed przewróceniem wskutek przeciążenia dźwigu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi dźwigami. Nasz park maszynowy tworzą sprawdzone i cieszące się uznaniem oraz renomą dźwigi samojezdne marek: Liebherr, Faun, Grove, Man czy Kamaz. Świadczymy usługi dźwigowe na terenie Krakowa oraz całej małopolski. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi wynajmu dźwigu, a w przypadku pytań – do kontaktu z naszymi pracownikami.

 • Model

  LIEBHERR LTM 1090/2

 • Udźwig

  90T

 • Wysięgnij podstawowy

  52M

 • Wysięgnij pomocniczy

  19M

 • Maksymalna wysokość

  75M

 • Masa

  48T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Dźwig samojezdny Liebherr LTM 1090 to wszechstronny i użyteczny model dźwigu, który okaże się nieocenionym wsparciem oraz pomocą podczas każdego rodzaju prac budowlanych – zwłaszcza tych, które wymagają w pełni profesjonalnego sprzętu zapewniającego duży zasięg.

Dźwigi samojezdne Liebherr LTM 1090 zapewniają wyjątkowo dużą siłę udźwigu, umożliwiając sprawne podnoszenie ładunków o wadze dochodzącej do 90 ton. Tak znaczny maksymalny udźwig dźwigu pozwala na wykorzystanie żurawia samojezdnego podczas dużych i wymagających inwestycji – np. podczas prac drogowych i budowlanych w trakcie montażu wielkogabarytowych konstrukcji stalowych czy bloków betonowych lub innych ciężkich materiałów budowlanych na znacznych wysokościach.

Prezentowany model wyposażona jest w wysięgnik teleskopowy o długości 52 m, a także w wysięgnik kratowy, którego długość wynosi 19 m. Całkowita długość wysięgnika dźwigu samojezdnego Liebherr LTM 1090 to aż 75 m. Sprzęt wyposażony jest w cztery osie skrętne. Precyzyjny i zaawansowany układ jezdny wraz ze stabilizacją dźwigu gwarantuje optymalne parametry toru zarówno po utwardzonych drogach, jak i po trudnym terenie. Poza tym rozwiązania technologiczne zaimplementowane w dźwigu samojezdnym Liebherr LTM 1090 zapewnią operatorowi oraz otoczeniu dźwigu maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas przenoszenia ładunków.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług dźwigowych oraz do wynajęcia dźwigu samojezdnego Liebherr LTM 1090. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Kraków oraz w obszarze całej małopolski.

 • Model

  LIEBHERR LTM 1070 4.2

 • Udźwig

  70T

 • Wysięgnij podstawowy

  52M

 • Wysięgnij pomocniczy

  19M

 • Maksymalna wysokość

  75M

 • Masa

  48T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Liebherr LTM 1070 to sprawdzony i chętnie wybierany przez firmy budowlane dźwig samojezdny. Urządzenie doskonale sprawdzi się do wydajnego i szybkiego podnoszenia ładunków na placach budów. Żurawie samojezdne Liebherr LTM 1070 cechuje szybki, precyzyjny i niezawodny układ podnoszenia, który okaże się nieoceniony podczas najbardziej wymagających manewrów czy w trakcie podnoszenia wielkogabarytowych ładunków przy ograniczonej przestrzeni.

Dźwig Liebherr LTM 1070 zapewnia ergonomiczną pracę, a jego energooszczędna i sprawdzona konstrukcja sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się do pojedynczych realizacji, w których liczy się zarówno czas dojazdu, jak i efektywne wykorzystanie czasu pracy. Dźwigi samojezdne serii Liebherr LTM 1070 wyposażone są w napęd 8 x 8 x 8, który gwarantuje doskonałe warunki jezdne zarówno na utwardzonym gruncie, jak i w grząskim i trudniejszym terenie. Czyni to z prezentowanego żurawia samojezdnego wyjątkowo uniwersalną i sprawdzoną maszynę.

Dźwigi Liebherr LTM 1070 wyposażone są w wysięgnik teleskopowy o długości 52 m oraz w przedłużenie wysięgnika, którego długość wynosi 19 m. Sprzęt pozwoli na szybkie i bezpieczne podnoszenie ładunków o masie do 70 ton, gwarantując optymalną wysokość podnoszenia na poziomie 75 m. Takie parametry sprawiają, że prezentowany dźwig samojezdny sprawdzi się do niemal każdej realizacji.

Oferujemy Państwu nasze kompleksowe usługi dźwigowe, w których skład wchodzi wynajem dźwigu Liebherr LTM 1070 wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem i zawiesiami. Naszą ofertę realizujemy w mieście Kraków oraz w całej Małopolsce. Zapraszamy do kontaktu.

 • Model

  LIEBHERR LTM 1050/1

 • Udźwig

  50T

 • Wysięgnij podstawowy

  40M

 • Wysięgnij pomocniczy

  16M

 • Maksymalna wysokość

  58M

 • Masa

  36T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Liebherr LTM 1050 to nowoczesny dźwig samojezdny wyposażony w praktyczne rozwiązania gwarantujące wysoką wydajność, bezpieczeństwo i efektywność pracy przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych parametrów pracy.

Żurawie samojezdne Liebherr LTM 1050 wyposażone są w funkcjonalne wsporniki boczne, które stabilizują urządzenie podczas pracy, zabezpieczając je przed przechyłami podczas transportowania ładunków. Dzięki uniezależnieniu mechanizmów podnośników bocznych dźwig Liebherr LTM 1050 może być pozycjonowany nawet w nierównym i trudniejszym terenie.

Prezentowany żuraw samojezdny wyposażony jest w silny wysięgnik teleskopowy, którego długość wynosi 40 m. Wysięgnik kratowy mierzy z kolei aż 16 m, co zapewnia całkowitą długość ramienia dźwigu wynoszącą 58 m. Dźwig samojezdny jest w stanie wydajnie i bezpiecznie podnosić ładunki o masie do 50 ton. Duża siła udźwigu połączona z długim ramieniem oraz mnóstwem rozwiązań technicznych wpływających na bezpieczeństwo, ergonomię i efektywność pracy powodują, że dźwig Liebherr LTM 1050 idealnie sprawdzi się do niemal każdej pracy na placu budowy.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, w której skład wchodzą profesjonalne i kompleksowe usługi dźwigowe, które świadczymy na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Oferujemy Państwu wynajem w pełni sprawnych technicznie, zalegalizowanych i wyposażonych w dodatkowy osprzęt żurawi samojezdnych uznanych i renomowanych marek. Zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszej usługi wynajmu.

 • Model

  FAUN ATF 45-3

 • Udźwig

  45T

 • Wysięgnij podstawowy

  34M

 • Wysięgnij pomocniczy

  16M

 • Maksymalna wysokość

  52M

 • Masa

  36T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Marka Faun to jeden z największych niemieckich producentów urządzeń dźwignicowych. Żuraw samojezdny Faun ATF 43 to jeden kompaktowy dźwig, który doskonale sprawdzi się do mniej wymagających prac budowlanych czy rozbiórkowych, gwarantując optymalne parametry pracy, dużą wydajność, a także nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa.

Dźwigi samojezdne Faun ATF 43 słyną ze swojej praktyczności i precyzyjnej obsługi wysięgnika. Prezentowany model dźwigu cechuje udźwig wynoszący 45 ton. Wysięgnik podstawowy urządzenia dźwignicowego mierzy 34 metry, a wysięgnik pomocniczy 16 m. Łącznie maksymalna wysokość podnoszenia żurawia samojezdnego Faun ATF 43 mierzy 52 m.

Takie parametry pracy sprawiają, że prezentowany dźwig doskonale sprawdzi się na większości placów budowy podczas wznoszenia konstrukcji stalowych, transportu ciężkich materiałów budowlanych, przy rozbiórce obiektów budowlanych oraz w wielu zróżnicowanych zastosowaniach w sektorze usługowym i przemysłowym.

Dźwig samojezdny Faun ATF 43 oparty jest na trzech osiach skrętnych, które zapewniają świetną manewrowość oraz stabilność dźwigu podczas poruszania się po trudnym terenie. Za stabilizację urządzenia dźwignicowego podczas pracy odpowiedzialne są dwie praktyczne podpory boczne marginalizujące ryzyko zachwiania dźwigu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wynajęcia żurawia samojezdnego Faun ATF 43 oraz do skorzystania z oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo usług dźwigowych. Wynajem dźwigów świadczymy na terenie całego województwa małopolskiego – w tym w mieście Kraków.

 • Model

  GROVE GMK 2035

 • Udźwig

  35T

 • Wysięgnij podstawowy

  30M

 • Wysięgnij pomocniczy

  15M

 • Maksymalna wysokość

  48M

 • Masa

  24T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Nowoczesny dźwig samojezdny Grove GMK 2035 to nieocenione wsparcie podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych, instalatorskich, monterskich czy rozbiórkowych. Prezentowany dźwig idealnie sprawdzi się podczas każdej realizacji – zarówno do pojedynczych prac dźwigowych, jak i do regularnej i intensywnej pracy na placu budowy.

Prezentowany żuraw samojezdny marki Grove wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają mu doskonałe parametry pracy, pełne bezpieczeństwo realizowanych robót, a także sprzyjają wydajności i efektywności pracy. Wygodna i funkcjonalna kabina operatora gwarantuje optymalny komfort pracy, a także pozwala na niezwykle precyzyjne i skuteczne operowanie wysięgnikiem.

Dźwig Grove GMK 2035 wyposażony jest w wysięgnik podstawowy o długości 30 m oraz w wysięgnik pomocniczy o długości 15 m. Łącznie maksymalny zasięg pracy żurawia samojezdnego Grove GMK 2035 wynosi 48 m. Urządzenie dźwignicowe jest w stanie udźwignąć ładunki o maksymalnej masie do 35 ton.

Grove GMK 2035 to kompaktowy dźwig samojezdny, który sprawdzi się przede wszystkim do mniej wymagających prac budowlanych. Konstrukcja dźwigu opiera się na dwóch osiach skrętnych, zapewniając optymalną manewrowość niezbędną podczas prac w ciasnych warunkach lokalizacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą żurawi samojezdnych oraz podnośników koszowych. Świadczone przez naszą firmę usługi dźwigowe cechuje możliwie najwyższa jakość, komplementarność oferty oraz elastyczne dostosowanie asortymentu do Państwa potrzeb i preferencji. Nasze usługi świadczymy na terenie Krakowa i całej małopolski.

 • Model

  LIEBHERR LTM 1030 2.1

 • Udźwig

  30T

 • Wysięgnij podstawowy

  30M

 • Wysięgnij pomocniczy

  15M

 • Maksymalna wysokość

  48M

 • Masa

  24T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Liebherr LTM 1030 to jeden z popularniejszych żurawi samojezdnych wynajmowany do szerokiego zakresu prac wysokościowych. Prezentowany model cechuje duży udźwig oraz znaczny zasięg wysięgnika. Poza tym prezentowane urządzenie dźwignicowe naszpikowane jest nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które przyczyniają się do zachowania największej wydajności i bezpieczeństwa realizowanych prac.

Dźwig Liebherr LTM 1030 pozwala na transport ładunków o maksymalnej masie do 30 ton. Wysięgnik podstawowy dźwigu samojezdnego mierzy 30 m, a wysięgnik pomocniczy 15 m. Łączna maksymalna wysokość podnoszenia zapewniana przez dźwig Liebherr LTM 1030 wynosi 48 m.

Prezentowane urządzenie dźwignicowe oparte jest na solidnym i stabilnym podwoziu składającym się z dwóch osi skrętnych. Za bezpieczeństwo i stabilność pracy żurawia samojezdnego odpowiedzialne są dwie niezależne od siebie podpory boczne, które ułatwiają pozycjonowanie dźwigu w trudnym i nierównym terenie. Ze względu na swoją niewielką masę, która wynosi zaledwie 24 tony, dźwig samojezdny Liebherr LTM 1030 świetnie sprawdza się do prac na niestabilnym i grząskim podłożu, a ze względu na kompaktowe wymiary będzie nieocenionym wsparciem dźwigowym w trakcie prac transportowych w ograniczonej i ciasnej przestrzeni.

Usługi dźwigowe świadczone przez nasze przedsiębiorstwo łączy najwyższa jakość oferowanych usług, możliwie najlepszy stan techniczny parku maszynowego, a także elastyczne dostosowywanie się do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do wynajmu żurawia samojezdnego Liebherr LTM 1030 oraz do skontaktowania się z nami. Nasze usługi oferujemy na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego.

 • Model

  FABLOK DST 0285

 • Udźwig

  28T

 • Wysięgnij podstawowy

  24M

 • Wysięgnij pomocniczy

  8M

 • Maksymalna wysokość

  34M

 • Masa

  28T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Fablok to polski producent żurawi samojezdnych. Firma oferuje solidne, funkcjonalne i sprawdzone techniczne dźwigi samojezdne dostosowane do potrzeb szerokiego grona klientów. Dźwig Fablok DST 0285 to kompaktowy drogowy żuraw samojezdny, który dedykowany jest przede wszystkim do mniej wymagających prac transportowych.

Prezentowany dźwig samojezdny waży zaledwie 28 tony i dysponuje wysięgnikiem podstawowym o długości 24 m. Wysięgnik pomocniczy mierzy 8 m, a maksymalna wysokość podnoszenia prezentowanego urządzenia dźwigowego to 34 m. Dźwig samojezdny Fablok DST 0285 pozwala na transport ładunków o maksymalnej masie do 28 ton.

Kompaktowe gabaryty prezentowane dźwigu powodują, że Fablok DST 0285 idealnie sprawdzi się do różnego rodzaju mniej wymagających prac budowlanych, instalatorskich, rozbiórkowych czy montażowych. Żuraw samojezdny okaże się także użyteczny w szeroko rozumianej branży usługowej oraz w sektorze przemysłowym. Prosta konstrukcja, intuicyjna obsługa oraz duża funkcjonalność sprawiają, że dźwig samojezdny Fablok DST 0285 to idealny sprzęt zwłaszcza do realizacji jednorazowych prac wysokościowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi modelami dźwigów i podnośników koszowych dostępnych w bogatym asortymencie parku maszynowego naszej firmy. Świadczymy kompleksowe i komplementarne usługi wynajmu dźwigów. Służymy wsparciem merytorycznym oraz pomocą na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Nasze usługi dźwigowe świadczymy na terenie Krakowa oraz całej małopolski.

 • Model

  LIEBHERR LTM 1025

 • Udźwig

  25T

 • Wysięgnij podstawowy

  26M

 • Wysięgnij pomocniczy

  15M

 • Maksymalna wysokość

  41M

 • Masa

  24T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Liebherr LTM 1025 to nowoczesny, funkcjonalny i sprawdzony żuraw samojezdny, którego producent wyposażył w mnóstwo praktycznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zapewniają one świetną wydajność, skuteczność i bezpieczeństwo realizowanych prac.

Dźwigi samojezdne Liebherr LTM 1025 wyposażone są w funkcjonalne i mocne podwozie oraz niezależnie pracujące od siebie wsporniki boczne. Wsporniki te stabilizują maszynę podczas pracy, zabezpieczając je przed przechyłami podczas transportowania ładunków. Dzięki swojej konstrukcji dźwig Liebherr 1025 może być z powodzeniem wykorzystywany do prac wysokościowych w grząskim i nierównym terenie.

Żuraw samojezdny Liebherr 1025 posiada wysięgnik teleskopowy podstawowy o długości 26 m oraz wysięgnik pomocniczy o długości 15 m. Łączna długość wysięgu dźwigu mierzy maksymalnie 41 m. Prezentowany dźwig jest w stanie wydajnie i bezpiecznie podnosić ładunki o masie do 25 ton. Świetne parametry techniczne i solidna konstrukcja sprawiają, że dźwig Liebherr LTM 1025 z powodzeniem wykona każde stawiane przed nim zadanie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług dźwigowych oraz do sprawdzenia pozostałych modeli dźwigów dostępnych w naszym parku maszynowym. Nasze kompleksowe usługi dźwigowe oferujemy na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego. W ramach współpracy świadczymy pełne wsparcie i pomoc merytoryczną. Zapraszamy do wynajmu żurawia samojezdnego Liebherr LTM 1025 oraz do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

 • Model

  KAMAZ DST 0184

 • Udźwig

  18T

 • Wysięgnij podstawowy

  21M

 • Wysięgnij pomocniczy

  5M

 • Maksymalna wysokość

  27M

 • Masa

  22T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Staramy się, aby park maszynowy i asortyment firmy dźwigowej Cecuga był możliwie jak najbardziej zróżnicowany i dostosowany do potrzeb oraz preferencji każdego klienta. Z tego też względu naszą ofertę nowoczesnych, funkcjonalnych i sprawdzonych żurawi samojezdnych uzupełniliśmy o legendarny model dźwigu – o żuraw dźwigowy Kamaz DST 0184.

Dźwig Kamaz DST 0184 to niezawodny, użyteczny pojazd dźwigowy, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku doraźnych prac wysokościowych, które nie wymagają ogromnego udźwigu, długiego wysięgnika czy innowacyjnych systemów wspierających operatora.

Żurawie samojezdne Kamaz DST 0184 cechują bowiem przede wszystkim: wyjątkowa skuteczność działania, operacyjność i funkcjonalność. Prezentowany dźwig okaże się świetnym wyborem do prac na wysokości podczas robót budowlanych, monterskich, instalatorskich czy rozbiórkowych. Z powodzeniem sprawdzi się również w sektorze przemysłowym oraz w branży usługowej.

Kompaktowa konstrukcja oraz niezawodne podwozie prezentowanego dźwigu sprawią, że Kamaz DST 0184 poradzi sobie z pracą w grząskim i nierównym terenie oraz bez problemu wjedzie wszędzie tam, gdzie inne maszyny zawiodą. Na uwagę zasługuje także prosta i nieskomplikowana obsługa dźwigu samojezdnego Kamaz DST 0184.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości kompleksowe usługi dźwigowe, które opierają się na profesjonalnej usłudze wynajmu żurawi samojezdnych oraz podnośników koszowych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem i zawiesiami. Naszą ofertę realizujemy w Krakowie oraz w całej Małopolsce. Zapraszamy do kontaktu.