Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguLIEBHERR LTM 1130 5.1

 • Model

  LIEBHERR LTM 1130 5.1

 • Udźwig

  130T

 • Wysięgnik podstawowy

  60 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  19 M

 • Maksymalna wysokość

  82M

 • Masa

  60T

Wynajmij
Pełny opis

Żurawie samojezdne Liebherr to jedne z najlepszych dźwigów dostępnych na europejskim rynku. Łączą doskonałe parametry techniczne, funkcjonalność i użyteczność z możliwie najlepszymi rozwiązaniami gwarantującymi bezpieczeństwo i komfort operatorów.

Liebherr LTM 1130 to dźwig samojezdny wyposażony w wysięgnik teleskopowy o długości 60 m z 19-metrowym bociankiem. Maksymalny udźwig prezentowanego żurawia samojezdnego wynosi aż 130 t, a jego maksymalna wysokość podnoszenia to 82 m. Dźwig Liebherr LTM 1130 ma 5 osi skrętnych, które ułatwiają manewrowanie żurawiem samojezdnym w ciasnych miejscach.

Precyzyjny układ dźwigowy, stabilizacja sprzętu za pomocą niezależnych od siebie wsporników bocznych, a także możliwość wykonania pełnego obrotu w zakresie 360 stopni czynią z dźwigu samojezdnego Liebherr LTM 1130 wyjątkowo użyteczny sprzęt, który sprawdzi się podczas najbardziej wymagających robót budowlanych, drogowych czy do wielu zróżnicowanych zadań w sektorze usługowym lub przemysłowym. Za bezpieczeństwo sprzętu odpowiedzialne są liczne układy zabezpieczające – m.in. zabezpieczenie przed przewróceniem wskutek przeciążenia dźwigu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi dźwigami. Nasz park maszynowy tworzą sprawdzone i cieszące się uznaniem oraz renomą dźwigi samojezdne marek: Liebherr, Faun, Grove, Man czy Kamaz. Świadczymy usługi dźwigowe na terenie Krakowa oraz całej małopolski. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi wynajmu dźwigu, a w przypadku pytań – do kontaktu z naszymi pracownikami.