Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguLIEBHERR LTM 1055

 • Model

  LIEBHERR LTM 1055

 • Udźwig

  55T

 • Wysięgnik podstawowy

  40 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  16 M

 • Maksymalna wysokość

  58M

 • Masa

  48T

Wynajmij
Pełny opis

Liebherr LTM 1055 to nowoczesny dźwig samojezdny wyposażony w praktyczne rozwiązania gwarantujące wysoką wydajność, bezpieczeństwo i efektywność pracy przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych parametrów pracy.

Żurawie samojezdne Liebherr LTM 1055 wyposażone są w funkcjonalne wsporniki boczne, które stabilizują urządzenie podczas pracy, zabezpieczając je przed przechyłami podczas transportowania ładunków. Dzięki uniezależnieniu mechanizmów podnośników bocznych dźwig Liebherr LTM 1055 może być pozycjonowany nawet w nierównym i trudniejszym terenie.

Prezentowany żuraw samojezdny wyposażony jest w silny wysięgnik teleskopowy, którego długość wynosi 40 m. Wysięgnik kratowy mierzy z kolei aż 16 m, co zapewnia całkowitą długość ramienia dźwigu wynoszącą 58 m. Dźwig samojezdny jest w stanie wydajnie i bezpiecznie podnosić ładunki o masie do 55 ton. Duża siła udźwigu połączona z długim ramieniem oraz mnóstwem rozwiązań technicznych wpływających na bezpieczeństwo, ergonomię i efektywność pracy powodują, że dźwig Liebherr LTM 1055 idealnie sprawdzi się do niemal każdej pracy na placu budowy.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, w której skład wchodzą profesjonalne i kompleksowe usługi dźwigowe, które świadczymy na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Oferujemy Państwu wynajem w pełni sprawnych technicznie, zalegalizowanych i wyposażonych w dodatkowy osprzęt żurawi samojezdnych uznanych i renomowanych marek. Zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszej usługi wynajmu.