Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguLIEBHERR LTM 1025

 • Model

  LIEBHERR LTM 1025

 • Udźwig

  25T

 • Wysięgnik podstawowy

  26 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  15 M

 • Maksymalna wysokość

  41M

 • Masa

  24T

Wynajmij
Pełny opis

Liebherr LTM 1025 to nowoczesny, funkcjonalny i sprawdzony żuraw samojezdny, którego producent wyposażył w mnóstwo praktycznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zapewniają one świetną wydajność, skuteczność i bezpieczeństwo realizowanych prac.

Dźwigi samojezdne Liebherr LTM 1025 wyposażone są w funkcjonalne i mocne podwozie oraz niezależnie pracujące od siebie wsporniki boczne. Wsporniki te stabilizują maszynę podczas pracy, zabezpieczając je przed przechyłami podczas transportowania ładunków. Dzięki swojej konstrukcji dźwig Liebherr 1025 może być z powodzeniem wykorzystywany do prac wysokościowych w grząskim i nierównym terenie.

Żuraw samojezdny Liebherr 1025 posiada wysięgnik teleskopowy podstawowy o długości 26 m oraz wysięgnik pomocniczy o długości 15 m. Łączna długość wysięgu dźwigu mierzy maksymalnie 41 m. Prezentowany dźwig jest w stanie wydajnie i bezpiecznie podnosić ładunki o masie do 25 ton. Świetne parametry techniczne i solidna konstrukcja sprawiają, że dźwig Liebherr LTM 1025 z powodzeniem wykona każde stawiane przed nim zadanie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług dźwigowych oraz do sprawdzenia pozostałych modeli dźwigów dostępnych w naszym parku maszynowym. Nasze kompleksowe usługi dźwigowe oferujemy na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego. W ramach współpracy świadczymy pełne wsparcie i pomoc merytoryczną. Zapraszamy do wynajmu żurawia samojezdnego Liebherr LTM 1025 oraz do skontaktowania się z naszymi pracownikami.