Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguLIEBHERR LTM 1030 2.1

 • Model

  LIEBHERR LTM 1030 2.1

 • Udźwig

  30T

 • Wysięgnik podstawowy

  30 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  15 M

 • Maksymalna wysokość

  48M

 • Masa

  24T

Wynajmij
Pełny opis

Liebherr LTM 1030 to jeden z popularniejszych żurawi samojezdnych wynajmowany do szerokiego zakresu prac wysokościowych. Prezentowany model cechuje duży udźwig oraz znaczny zasięg wysięgnika. Poza tym prezentowane urządzenie dźwignicowe naszpikowane jest nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które przyczyniają się do zachowania największej wydajności i bezpieczeństwa realizowanych prac.

Dźwig Liebherr LTM 1030 pozwala na transport ładunków o maksymalnej masie do 30 ton. Wysięgnik podstawowy dźwigu samojezdnego mierzy 30 m, a wysięgnik pomocniczy 15 m. Łączna maksymalna wysokość podnoszenia zapewniana przez dźwig Liebherr LTM 1030 wynosi 48 m.

Prezentowane urządzenie dźwignicowe oparte jest na solidnym i stabilnym podwoziu składającym się z dwóch osi skrętnych. Za bezpieczeństwo i stabilność pracy żurawia samojezdnego odpowiedzialne są dwie niezależne od siebie podpory boczne, które ułatwiają pozycjonowanie dźwigu w trudnym i nierównym terenie. Ze względu na swoją niewielką masę, która wynosi zaledwie 24 tony, dźwig samojezdny Liebherr LTM 1030 świetnie sprawdza się do prac na niestabilnym i grząskim podłożu, a ze względu na kompaktowe wymiary będzie nieocenionym wsparciem dźwigowym w trakcie prac transportowych w ograniczonej i ciasnej przestrzeni.

Usługi dźwigowe świadczone przez nasze przedsiębiorstwo łączy najwyższa jakość oferowanych usług, możliwie najlepszy stan techniczny parku maszynowego, a także elastyczne dostosowywanie się do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do wynajmu żurawia samojezdnego Liebherr LTM 1030 oraz do skontaktowania się z nami. Nasze usługi oferujemy na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego.