Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguFABLOK DST 0285

 • Model

  FABLOK DST 0285

 • Udźwig

  28T

 • Wysięgnik podstawowy

  24 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  8 M

 • Maksymalna wysokość

  34M

 • Masa

  28T

Wynajmij
Pełny opis

Fablok to polski producent żurawi samojezdnych. Firma oferuje solidne, funkcjonalne i sprawdzone techniczne dźwigi samojezdne dostosowane do potrzeb szerokiego grona klientów. Dźwig Fablok DST 0285 to kompaktowy drogowy żuraw samojezdny, który dedykowany jest przede wszystkim do mniej wymagających prac transportowych.

Prezentowany dźwig samojezdny waży zaledwie 28 tony i dysponuje wysięgnikiem podstawowym o długości 24 m. Wysięgnik pomocniczy mierzy 8 m, a maksymalna wysokość podnoszenia prezentowanego urządzenia dźwigowego to 34 m. Dźwig samojezdny Fablok DST 0285 pozwala na transport ładunków o maksymalnej masie do 28 ton.

Kompaktowe gabaryty prezentowane dźwigu powodują, że Fablok DST 0285 idealnie sprawdzi się do różnego rodzaju mniej wymagających prac budowlanych, instalatorskich, rozbiórkowych czy montażowych. Żuraw samojezdny okaże się także użyteczny w szeroko rozumianej branży usługowej oraz w sektorze przemysłowym. Prosta konstrukcja, intuicyjna obsługa oraz duża funkcjonalność sprawiają, że dźwig samojezdny Fablok DST 0285 to idealny sprzęt zwłaszcza do realizacji jednorazowych prac wysokościowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi modelami dźwigów i podnośników koszowych dostępnych w bogatym asortymencie parku maszynowego naszej firmy. Świadczymy kompleksowe i komplementarne usługi wynajmu dźwigów. Służymy wsparciem merytorycznym oraz pomocą na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Nasze usługi dźwigowe świadczymy na terenie Krakowa oraz całej małopolski.