Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguKAMAZ DST 0184

 • Model

  KAMAZ DST 0184

 • Udźwig

  18T

 • Wysięgnik podstawowy

  21 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  5 M

 • Maksymalna wysokość

  27M

 • Masa

  22T

Wynajmij
Pełny opis

Staramy się, aby park maszynowy i asortyment firmy dźwigowej Cecuga był możliwie jak najbardziej zróżnicowany i dostosowany do potrzeb oraz preferencji każdego klienta. Z tego też względu naszą ofertę nowoczesnych, funkcjonalnych i sprawdzonych żurawi samojezdnych uzupełniliśmy o legendarny model dźwigu – o żuraw dźwigowy Kamaz DST 0184.

Dźwig Kamaz DST 0184 to niezawodny, użyteczny pojazd dźwigowy, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku doraźnych prac wysokościowych, które nie wymagają ogromnego udźwigu, długiego wysięgnika czy innowacyjnych systemów wspierających operatora.

Żurawie samojezdne Kamaz DST 0184 cechują bowiem przede wszystkim: wyjątkowa skuteczność działania, operacyjność i funkcjonalność. Prezentowany dźwig okaże się świetnym wyborem do prac na wysokości podczas robót budowlanych, monterskich, instalatorskich czy rozbiórkowych. Z powodzeniem sprawdzi się również w sektorze przemysłowym oraz w branży usługowej.

Kompaktowa konstrukcja oraz niezawodne podwozie prezentowanego dźwigu sprawią, że Kamaz DST 0184 poradzi sobie z pracą w grząskim i nierównym terenie oraz bez problemu wjedzie wszędzie tam, gdzie inne maszyny zawiodą. Na uwagę zasługuje także prosta i nieskomplikowana obsługa dźwigu samojezdnego Kamaz DST 0184.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości kompleksowe usługi dźwigowe, które opierają się na profesjonalnej usłudze wynajmu żurawi samojezdnych oraz podnośników koszowych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem i zawiesiami. Naszą ofertę realizujemy w Krakowie oraz w całej Małopolsce. Zapraszamy do kontaktu.