Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Podnośniki koszowe

 • Model

  MAN WUMAG WT260

 • Udźwig

  T

 • Wysięgnij podstawowy

  26M

 • Wysięgnij pomocniczy

  M

 • Maksymalna wysokość

  M

 • Masa

  7.5T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Podnośnik koszowy Man Wumag WT260 to niezwykle uniwersalna zwyżka. Prezentowany model zapewni wszechstronne parametry techniczne oraz sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania technologiczne do wydajnej i bezpiecznej pracy na wysokości.

Podnośnik koszowy wyposażony jest w dołączany napęd 4×4 oraz w skrzynię redukcyjną, co zapewnia świetną sterowność i parametry jazdy w terenie, jak również dynamiczne i bezproblemowe przemieszczanie się po drogach utwardzonych. Dzięki kompaktowym gabarytom zwyżka Man Wumag WT260 zapewni dobry dostęp do niemal każdego miejsca.

Prezentowane urządzenie dźwignicowe wyposażone jest w wysięgnik podstawowy o długości 26 m. Całkowita masa podnośnika koszowego wynosi 7,5 t, dzięki czemu pojazd z łatwością dotrze nawet do trudno dostępnych miejsc – zarówno w ciasnej aglomeracji miejskiej, jak i na terenach placów budów czy w obszarach przemysłowych.

Prezentowany model zwyżki z pewnością będzie doskonałym wyborem do wielu różnorodnych prac na wysokości podczas robót budowlanych, prac monterskich, instalatorskich oraz rozbiórkowych. Podnośnik koszowy Man Wumag WT260 bez wątpienia sprawdzi się również w branży usługowej.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą świadczonych przez naszą firmę usług dźwigowych. Zapraszamy także do sprawdzenia pozostałej oferty wynajmowanych przez nas zwyżek oraz żurawi samojezdnych. Nasze kompleksowe usługi dźwigowe świadczymy na terenie miasta Kraków oraz całej małopolski. W ramach współpracy oferujemy wsparcie merytoryczne oraz pomoc w doborze urządzenia dźwignicowego do wynajmu.

 • Model

  MAN P-183

 • Udźwig

  T

 • Wysięgnij podstawowy

  18M

 • Wysięgnij pomocniczy

  M

 • Maksymalna wysokość

  M

 • Masa

  6T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Man jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów specjalistycznych urządzeń dźwignicowych i maszyn budowlanych. Podnośnik koszowy MAN P-183 to kompaktowa zwyżka, która doskonale sprawdzi się do wszelkiego rodzaju mniej i nieco bardziej wymagających prac na wysokości. Prezentowane urządzenie dźwignicowe okaże się nieocenioną pomocą zarówno podczas jednorazowych prac, jak i w trakcie cyklicznych i długotrwałych robót wysokościowych, gwarantując optymalne parametry pracy, dużą wydajność, a także wysoki poziom bezpieczeństwa.

Podnośniki koszowe Man P-183 słyną ze swojej praktyczności i funkcjonalności, zapewniając operatorom kosza wyjątkowo dużą precyzję sterowania. Prezentowany model zwyżki odznacza się optymalnym udźwigiem oraz. Wysięgnik urządzenia mierzy 18 metrów, a sam pojazd waży 6 ton. Takie parametry sprawiają, że zwyżka Man P-183 sprawdzi się zarówno do prac w aglomeracjach miejskich, jak i w trudniejszym terenie. Podnośnik koszowy poradzi sobie z większością prac związanych z transportem materiałów budowlanych, prac instalatorskich i montażowych czy podczas różnego rodzaju prac usługowych.

Poszukują Państwo innego podnośnika koszowego? Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług dźwigowych oraz z asortymentem naszego parku maszynowego. Zachęcamy do wynajęcia sprawdzonych, w pełni sprawnych technicznie i zalegalizowanych w UDT zwyżek oraz żurawi samojezdnych. Wynajem dźwigów świadczymy na terenie całego województwa małopolskiego – również w Krakowie.

 • Model

  STAR 266 P-184H

 • Udźwig

  T

 • Wysięgnij podstawowy

  18M

 • Wysięgnij pomocniczy

  M

 • Maksymalna wysokość

  M

 • Masa

  6T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Park maszynowy firmy dźwigowej Cecuga tworzą zróżnicowane dźwigi, które cechuje funkcjonalność, niezawodność oraz praktyczność. Taki bogaty park maszynowy pozwala nam dostosować ofertę do wymagań i potrzeb każdego klienta. Jednym z ciekawszych model zwyżek w naszym asortymencie jest podnośnik koszowy Star 266 P-184H.

Podnośnik koszowy Star 266 P-184H to solidna terenowa zwyżka, która zapewni dostęp do niemal każdego miejsca na wysokości do 18 m. Prezentowany podnośnik koszowy wyposażony jest w terenowe podwozie, któremu niestraszny jest grząski grunt i nierówny teren. Urządzenie dźwignicowe Star 266 P-184H z łatwością wjedzie wszędzie tam, gdzie inne zwyżki nie dadzą rady.

Zwyżka Star 266 P-184H to niezawodny, użyteczny pojazd dźwigowy, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku zarówno intensywnych, jak i sporadycznych prac dźwigowych w trudno dostępnej przestrzeni. Prezentowany model odznacza się dużą operacyjnością, niezawodnością i skutecznością działania. Dzięki temu podnośnik koszowy okaże się świetnym wyborem do różnorodnych prac na wysokości – m.in. robót budowlanych, instalatorskich czy monterskich.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi dźwigowe, które cechuje kompleksowość, elastyczne dostosowanie do potrzeb i preferencji klientów, a także pełne wsparcie merytoryczne naszych pracowników na każdym etapie współpracy.

Oferujemy Państwu profesjonalną usługę wynajmu podnośników koszowych  oraz żurawi samojezdnych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem. Nasze usługi świadczymy w Krakowie oraz w całej Małopolsce. Zapraszamy do kontaktu.

 • Model

  STAR 1142 P-184H

 • Udźwig

  T

 • Wysięgnij podstawowy

  18M

 • Wysięgnij pomocniczy

  M

 • Maksymalna wysokość

  M

 • Masa

  6T

Wynajmij dźwig
Pełny opis

Podnośnik koszowy na podwoziu polskiego samochodu ciężarowego Star 1142 to prawdziwa legenda motoryzacji. Zwyżka Star 1142 P-184H wyposażona jest w niezawodne rozwiązania technologiczne, które gwarantują wysoką użyteczność i funkcjonalność dźwigu, jak również wpływają na prostą i intuicyjną obsługę podnośnika koszowego.

Ze względu na swoją renomę oraz prostotę konstrukcyjną Star 1142 P-184H jest chętnie wybieraną zwyżką przez firmy budowlane usługowe, przemysłowe, leśne czy rolne. Prezentowane urządzenie dźwigowe sprawdzi się w efektywnym i wydajnym transportowaniu osób i ładunków na wysokość do 18 m. podnośniki koszowe Start 1142 P-184H cechuje niezawodny układ podnoszenia oraz sprawnie działające podwozie . Takie połączenie okazuje się nieocenione podczas wymagających manewrów czy w trakcie podnoszenia wielkogabarytowych ładunków przy ograniczonej przestrzeni.

Podnośnik koszowy zapewnia bezproblemową pracę, a jego sprawdzona konstrukcja sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się do pojedynczych realizacji, w których liczy się zarówno czas dojazdu, jak i efektywne wykorzystanie czasu pracy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą podnośników koszowych oraz z asortymentem dźwigów samojezdnych. Nasz bogaty park maszynowy składa się z niezawodnych, w pełni sprawnych technicznie i zalegalizowanych w UDT urządzeń dźwignicowych. Oferujemy Państwu nasze wysokiej jakości usługi dźwigowe, w których skład wchodzi wynajem zwyżki Star 1142 P-184H wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem. Naszą ofertę realizujemy w mieście Kraków oraz w całej Małopolsce. Zapraszamy do kontaktu.