Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwiguSTAR 1142 P-184H

 • Model

  STAR 1142 P-184H

 • Udźwig

  T

 • Wysięgnik podstawowy

  18 M

 • Wysięgnik pomocniczy

  M

 • Maksymalna wysokość

  M

 • Masa

  6T

Wynajmij
Pełny opis

Podnośnik koszowy na podwoziu polskiego samochodu ciężarowego Star 1142 to prawdziwa legenda motoryzacji. Zwyżka Star 1142 P-184H wyposażona jest w niezawodne rozwiązania technologiczne, które gwarantują wysoką użyteczność i funkcjonalność dźwigu, jak również wpływają na prostą i intuicyjną obsługę podnośnika koszowego.

Ze względu na swoją renomę oraz prostotę konstrukcyjną Star 1142 P-184H jest chętnie wybieraną zwyżką przez firmy budowlane usługowe, przemysłowe, leśne czy rolne. Prezentowane urządzenie dźwigowe sprawdzi się w efektywnym i wydajnym transportowaniu osób i ładunków na wysokość do 18 m. podnośniki koszowe Start 1142 P-184H cechuje niezawodny układ podnoszenia oraz sprawnie działające podwozie . Takie połączenie okazuje się nieocenione podczas wymagających manewrów czy w trakcie podnoszenia wielkogabarytowych ładunków przy ograniczonej przestrzeni.

Podnośnik koszowy zapewnia bezproblemową pracę, a jego sprawdzona konstrukcja sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się do pojedynczych realizacji, w których liczy się zarówno czas dojazdu, jak i efektywne wykorzystanie czasu pracy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą podnośników koszowych oraz z asortymentem dźwigów samojezdnych. Nasz bogaty park maszynowy składa się z niezawodnych, w pełni sprawnych technicznie i zalegalizowanych w UDT urządzeń dźwignicowych. Oferujemy Państwu nasze wysokiej jakości usługi dźwigowe, w których skład wchodzi wynajem zwyżki Star 1142 P-184H wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem. Naszą ofertę realizujemy w mieście Kraków oraz w całej Małopolsce. Zapraszamy do kontaktu.