Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Żurawie samojezdne i podnośniki koszowe a montowanie reklam

Dźwigi samojezdne samojezdne mają mnóstwo zastosowań. Najczęściej spotyka się je na placach budowy, ale na tym ich możliwości się nie kończą. Można wykorzystać je na przykład do montowania reklam. Pomocne w tym przypadku mogą być również podnośniki koszowe. Co warto wiedzieć na ten temat? Sprawdź.

Dźwigi samojezdne a reklamy

Żurawie samojezdne doskonale sprawdzają się m.in. do montowania banerów. Dlatego chętnie korzysta z nich branża reklamowa. Jeżeli zależy Ci, aby Twoja marka została zapamiętana, zdecydowanie warto jej reklamę umieścić na bilbordzie. A może prowadzisz agencję, która tworzy tego rodzaju formy promocji? W takim razie ten tekst również skierowany jest do Ciebie. Dźwigi samojezdne mają to do siebie, że są mobilne i mogą dotrzeć do bardzo wielu miejsc, a więc również do wielu wysoko umieszczonych bilbordów. Żurawia można wykorzystać także do przewiezienia oraz zainstalowania konstrukcji nośnej baneru.

W naszej firmie wynajmujemy żurawie o maksymalnym udźwigu wynoszącym 130 ton. Tego rodzaju maszyny mają wiele zalet:

  • są mobilne, dlatego z łatwością dojadą do każdego bilbordu (mogą poruszać się zarówno po placach budowy, jak i po drogach publicznych),
  • są w stanie przewozić materiały o wadze do 130 ton,
  • z łatwością poruszają się nawet po trudnym terenie,
  • w razie potrzeby zapewniają dodatkowe oświetlenie w miejscu prac montażowych,
  • w razie potrzeby dają możliwość korzystania z przedłużki kratowej, która zwiększa zasięg określonych działań.

Warto zaznaczyć, że dźwigi samojezdne mają większy udźwig niż żurawie HDS. Zyskują przez to większą uniwersalność i lepiej nadają się do pracy na wysokościach.

Podnośniki koszowe a reklamy

W montażu reklam pomocne mogą okazać się również podnośniki koszowe, które także wynajmujemy naszym klientom. Pozwalają one ekipie wznieść się na odpowiednią wysokość, razem z potrzebnym sprzętem i materiałami. Dzięki temu cały proces montowania reklamy przebiega szybko, sprawnie, jak również bezpiecznie.

Podnośniki wyróżniają się odpowiednią konstrukcją i parametrami pracy, a do tego wyposażone są w odpowiednią platformę roboczą. Co prawda, można wieszać reklamy, korzystając np. z rusztowań, jednak podnośnik bardzo przyspiesza cały proces – czasem nawet o połowę! Ważne jest również to, że tego typu urządzeniem można sterować bezpośrednio z kosza, co wpływa na komfort, a zarazem efektywność pracy.

Inne, nietypowe zastosowania żurawi samojezdnych

Dźwigi samojezdne mają szereg zastosowań, które mogą Cię zaskoczyć. Przykładowo, można z nich korzystać w tworzeniu scen estradowych. Swój potencjał ujawnią również podczas wycinki drzew. Warto ich używać także wtedy, kiedy potrzebujesz transportu, rozładunku oraz załadunku towarów. Zastosowanie znajdą również w dużych halach produkcyjnych, portach morskich oraz różnego rodzaju zakładach przemysłowych.

Wynajem żurawi samojezdnych i podnośników koszowych – Kraków

Zajmujesz się montowaniem reklam? Pracujesz w Krakowie lub okolicach? Jeśli tak, rozważ korzystanie z żurawi samojezdnych oraz podnośników koszowych. A może zamierzasz zastosować je w zupełnie innym celu? Jeśli tak, Tobie również z przyjemnością wynajmiemy nasze urządzenia. I to wraz z operatorem! Dowiedz się więcej i zadzwoń na numer 695 298 332 lub wypełnij nasz formularz zamówień!