Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Wynajem dźwigów – co należy wziąć pod uwagę?

Porządny dźwig samojezdny pomaga uporać się z wieloma problemami. Jeżeli jednak zamierzasz go wynająć, weź pod uwagę kilka kryteriów – dzięki temu nie będziesz żałował swojej decyzji. Odpowiednie urządzenie to priorytet przy wielu projektach, nie warto zatem go lekceważyć. Chodzi w końcu nie tylko o najwyższą precyzję, ale również o odpowiedzialność. Dowiedz się więcej!

Licencje i ubezpieczenia

Zanim zdecydujesz się na wynajem dźwigu, warto sprawdzić pewne dokumenty. W tej branży ważne są zarówno licencje, jak i ubezpieczenia (pracowników, firmy oraz urządzeń). Porządne przedsiębiorstwo powinno też chronić Twoje interesy w razie ewentualnych wypadków. Jeśli dysponuje ono odpowiednimi dokumentami, powinno bez problemu pokazać je na Twoją prośbę. Przyda się również sprawdzić, czy operator, z którym masz współpracować, posiada właściwe uprawnienia.

Doświadczenie firmy

Zdecydowanie najlepiej korzystać jest z usług doświadczonej firmy. Dlatego też warto sprawdzić, jak długo istnieje dane przedsiębiorstwo na rynku. Jeżeli działa przynajmniej od kilku lat, z pewnością zrealizowało wiele zleceń. Można się domyśleć, że jego pracownicy przeprowadzali rozmaite procedury  wielu różnych okolicznościach, środowiskach i otoczeniu i doskonale wiedzą, co zrobić, aby sprostać nawet największym wyzwaniom. Ważne jest także doświadczenie operatorów i o to również warto zapytać przy wynajmie dźwigu (o ile, oczywiście, zamierzasz wynająć dźwig wraz z operatorem). Czasem zdarza się, że w przypadku kilku różnych dźwigów konieczne jest wynajęcie kilku różnych specjalistów, o różnych uprawnieniach.

Profesjonalizm firmy

Jak sprawdzić profesjonalizm firmy? Na przykład rozmawiając z jej przedstawicielami, którzy powinni Ci szczegółowo opowiedzieć o swojej ofercie oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania. Zanim rozpoczniesz pracę z danym przedsiębiorstwem polecamy też sprawdzić, czy dotrzymuje ono umów, a jego pracownicy są terminowi. Jak to zrobić? W tym celu możesz np. poczytać opinie w internecie.

Stan techniczny dźwigów

Kolejnym istotnym aspektem przy wynajmie dźwigu jest jego stan techniczny. Warto zapytać interesującą Cię firmę, czy pojazdy posiadają niezbędne certyfikaty oraz czy regularnie poddawane są różnym przeglądom. Warto też sprawdzić markę żurawia oraz rok jego produkcji – czynniki te warunkują efektywność oraz odpowiedni sposób działania. Dobrze jest też precyzyjnie określić swoje wymagania i oczekiwania. Nie masz na ten temat pojęcia? W Dźwigach Cecuga chętnie Ci pomożemy i szczegółowo omówimy z Tobą wszystkie istotne kwestie, m.in. wielkość, rodzaj i masę dźwigu, a także jego udźwig i promień podnoszenia.

Wynajem dźwigów w Krakowie

Szukasz w Krakowie lub okolicach dźwigu na wynajem? Świetnie, z przyjemnością wynajmiemy Tobie odpowiedni pojazd, idealnie dostosowany do Twoich założeń oraz wymagań.  Jeśli chcesz, będziesz mógł również skorzystać z usług naszego operatora. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w omawianej dziedzinie. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na stronie i dołącz do grona zadowolonych klientów!