Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

Jaki dźwig samojezdny wynająć? Polecane marki i modele

Jaki dźwig samojezdny wynająć? Oto jest pytanie. W tym artykule piszemy o markach i modelach żurawi na które warto zwrócić uwagę przed wynajmem, wraz z przykładami ich zastosowań. Liebherr, Grove, Kamaz… To tylko niektórzy producenci polecanych przez nas urządzeń. Dowiedz się więcej!

Dźwigi samojezdne Liebherr

Liebherr to jedna z najbardziej poważanych marek w branży dźwigowej. Produkowane przez nią urządzenia wyróżniają się wytrzymałością, wysoką jakością wykonania oraz dużą wydajnością. Do tego posiadają one znakomite parametry techniczne oraz zapewniają duże bezpieczeństwo operatorom. Marka ta znana jest również z wielu innowacji technologicznych: systemu Telematic (polegającego na wsuwaniu i wysuwaniu wysięgnika teleskopowego), rozwiązań EcoMode i EcoDrive (dzięki którym można zmniejszyć hałas i zużycie paliwa), a także intuicyjnych układów sterowania (Liccon2). Szczególnie możemy polecić następujące modele dźwigów samojezdnych:

  • Liebherr LTM 1130 5.1 – jest to dźwig, który doskonale da sobie radę nawet podczas najbardziej wymagających prac budowlanych;
  • Liebherr LTM 1090/2 – profesjonalny dźwig, który można zastosować przy każdym rodzaju prac budowlanych;
  • Liebherr LTM 1070 4.2 – cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród firm budowlanych, można go wykorzystywać do podnoszenia ładunków w ograniczonej przestrzeni;
  • Liebherr LTM 1050/1 – jest to dźwig, który sprawdzi się nawet na trudnym i nierównym terenie;
  • Liebherr LTM 1025 – sprawdzi się podczas prac wysokościowych również na grząskim i nierównym terenie.

Dźwigi samojezdne Grove

Grove to marka, która zasłynęła głównie za sprawą niewielkich, a nawet kompaktowych dźwigów. Specjalizuje się ona w żurawiach szosowo-terenowych, które doskonale sobie radzą w nawet najbardziej wymagających warunkach. Produkowane przez Grove urządzenia są niezawodne i cechują się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Wyposażone są one w system niezależnego zawieszenia Megatrak, dzięki któremu obciążenie jest równomiernie rozłożone. Jednym z godnych polecenia dźwigów samojezdnych jest model Grove GMK 2035, który znakomicie spisze się podczas trudnych prac budowlanych.

Żurawie samojezdne Kamaz

Kamaz to rosyjska firma produkująca samochody ciężarowe oraz dźwigi. Działa ona od 1976 r. Oferowane przez nią modele z powodzeniem można wykorzystywać w budownictwie, transporcie towarów wielogabarytowych, a nawet – w akcjach ratunkowych. Dźwigi samojezdne Kamaz są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie może wjechać klasyczna ciężarówka. Dzięki specjalnym, wysuwanym podporom pojazdy zachowują stabilność nawet podczas wyjątkowo wymagających zadań. Dostępny w naszej ofercie żuraw samojezdny Kamaz DST 0814 to legendarny model, który wspaniale sprawdzi się podczas różnego rodzaju prac na wysokości, np. w ramach robót instalatorskich, monterskich, budowlanych czy też rozbiórkowych.

Żurawie samojezdne Fablok

Fablok to polska firma zajmująca się m.in. produkcją żurawi samojezdnych. Obecnie jest ona częścią grupy Martech. Oferowane przez nią dźwigi przypadną do gustu sporej grupie klientów. Są one solidne i niesamowicie funkcjonalne. Chętnie korzystają z nich reprezentanci branży monterskiej i budowlanej, ale też usługowej, jak również przedstawiciele sektora przemysłowego. Jednym z modeli, którego wynajem warto rozważyć, jest Fablok DST 0285. Znakomicie sprawdzi się on w mniej wymagających pracach transportowych.

Dźwigi samojezdne Faun

Faun to niemiecka firma, która działa na rynku od ponad 160 lat. Produkuje ona pojazdy budowlane oraz maszyny komunalne. Jej znakiem rozpoznawczym są solidne komponenty, a także imponujące innowacje technologiczne. Wiele jej sztandarowych modeli cechuje się wysoką jakością wykonania oraz doskonałą zwrotnością, a niektóre z nich są w stanie dotrzeć w najbardziej trudne, wymagające miejsca. Na uwagę zasługuje m.in. Faun ATF45-3, kompaktowy dźwig, który świetnie zda egzamin przy mniej wymagających pracach rozbiórkowych i budowlanych.

Wynajem dźwigów samojezdnych w Krakowie

Szukasz firmy oferującej wynajem dźwigów samojezdnych w Krakowie lub Małopolsce? Świetnie! Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą profesjonalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem i chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego urządzenia. Zadzwoń do nas i zapytaj o naszą ofertę oraz cennik bądź wypełnij formularz zamówień na stronie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!