Dźwigi Kraków, usługi dźwigowe Kraków, wynajem dźwigów Kraków

wynajem dźwigów Kraków

Dźwigi samojezdne Liebherr – czym się wyróżniają? Gdzie je wynająć?

Liebherr to jeden z wiodących producentów dźwigów samojezdnych. Ze względu na swoją niezawodność, doskonałe parametry techniczne oraz niezwykłą funkcjonalność, cieszą się one dobrą opinią na całym świecie. Marka ta posiada w ofercie szeroką gamę żurawi z wysięgnikiem teleskopowym oraz kratownicowym. Dowiedz się więcej.

Marka Liebherr – nowatorstwo i niezawodność.

Liebherr to firma niemiecko-szwajcarska, której początki sięgają 1949 roku. Rozpoczęła ona swoją działalność za sprawą Hansa Liebherra. Na samym początku produkowała głównie żurawie wieżowe. Dziś ponad siedemdziesięcioletnia historia firmy przekłada się na ogromne doświadczenie w branży. W bogatej ofercie marki można znaleźć zatem dźwigi o bardzo różnych parametrach i właściwościach – pod tym względem bija ona rekordy na tle wszystkich innych marek.

Firma Liebherr opracowała m.in. koncepcję żurawia samojezdnego, który jest w stanie jeździć po niemal każdym terenie. Pojazdy tego typu łączą znakomite osiągi z komfortem oraz walorami praktyczno-użytkowymi. Nowatorskie systemy teleskopowe, jak również starannie dopracowane kształty profilów sprawiły, że udało się stworzyć w poszczególnych ich modelach dłuższe i mocniejsze wysięgniki. Jeśli chodzi o żurawie z wysięgnikami kratownicowymi, również i tu Liebherr od początku miażdżył konkurencję, m.in. pod względem udźwigu oraz wysokości podnoszenia.

Dźwigi Liebherr nierzadko wyróżniają się również przestronnymi kabinami oraz intuicyjnym systemem sterowania. Do tego dochodzi dopracowana w każdym szczególe konstrukcja podwozia oraz znakomita skrętność kół. To wszystko sprawia, że wybrane modele doskonale się sprawdzają w niemal każdych warunkach. W tym momencie na terenie Niemiec, w Ehingen/Donau produkowane są dźwigi samojezdne i gąsienicowe o udźwigu sięgającym 300 ton, natomiast w austriackim Nenzing – jedynie dźwigi gąsienicowe. Na całym świecie znajduje się również wiele placówek handlowych oraz serwisowych tej marki.

Żurawie samojezdne marki Liebherr – przykłady

Poniżej opisujemy pokrótce popularne modele dźwigów samojezdnych Liebherr.

  • Liebherr LTM 1130 – posiada wysięgnik teleskopowy o długości 60 m z 19-metrowym bociankiem, jego maksymalny udźwig wynosi 130 t, natomiast maksymalna wysokość podnoszenia – 82 m. Dźwig doskonale sprawdzi się podczas najbardziej wymagających robót budowlanych i drogowych, ale też do wykonywania rozmaitych zadań w sektorze przemysłowym i usługowym.
  • Liebherr LTM 1090 – bardzo wszechstronny żuraw samojezdny, znajduje zastosowanie podczas rozmaitych robót budowlanych oraz drogowych, ale także podczas montażu m.in. wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Wyposażony jest również w wysięgnik teleskopowy o długości 52 m oraz wysięgnik kratowy o długości 19 m. Całkowita długość wysięgnika wynosi z kolei 75 m.
  • Liebherr LTM 1070 – niezwykle popularny model żurawia, który pomoże Ci m.in. błyskawicznie podnosić ładunki na placach budowy. Warto go wybrać do prac wymagających skomplikowanych manewrów oraz podnoszenia dużych ładunków na niewielkiej przestrzeni. Jest w stanie jeździć zarówno na twardym i utwardzonym gruncie, jak i na grząskim oraz wymagającym terenie. Posiada wysięgnik teleskopowy o długości 52 m, który można przedłużyć nawet o 19 m.

Żurawie Liebherr w Krakowie

Zainteresowały Cię dźwigi samojezdne Liebherr, ale nie masz zamiaru ich kupować? Współpracując z nami, możesz je wynająć na wybrany okres, na bardzo korzystnych warunkach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu? Zadzwoń na 695 298 332!